Muče vas grčevi u nogama? Težina i oticanje nogu dio su vaše svakodnevice? Jedan od razloga koji mogu uzrokovati pojavu ovih problema su proširene kapilare, i to ne samo na nogama. Proširene kapilare mogu se javiti i na licu, nosu i dekolteu, a one nisu samo estetski nego i zdravstveni problem. Stoga ih je važno na vrijeme ukloniti.
Poliklinika Lege artis, u razdoblju od 20. rujna do 20. listopada daruje svojim pacijentima popust od 20 posto na zahvate sklerozacije kapilara pjenom te radiofrekvencijom.
Cijena zahvata za jednu nogu, umjesto dosadašnjih 4.500 kn, iznosi 3.600 kn, dok za obje noge, umjesto 6.500, tijekom trajanja akcije cijena iznosi 5.200 kn.
Postupak se sastoji od 3 procedure: prvi, osnovni zahvat, u trajanju oko 30 -60 min, te 2 kontrole, tijekom slijedećih mjesec dana. U cijeni zahvata su i elastične kompresivne čarape po mjeri, koje se obavezno nose slijedeća 2 tjedna.
Sklerozacija većih kapilara, ‘plavih’, radi se pjenom, a za manje kapilare, ‘crvene’, primjenjuje se radiofrekvencija (RF).
Liječenje kapilara pjenom i radiofrekvencijom je minimalno invazivan zahvat, bez boli, rana i ožiljaka; bez dugotrajnog nošenja elastičnih zavoja. Naš stručnjak s dugogodišnjim iskustvom dr. med. Krešimir Čandrlić, opći i vaskularni kirurg, tijekom konzultacija i pregleda pacijenta, odredit će najbolju metodu i terapiju liječenja.
Svoj termin možete rezervirati na broj telefona: 031/325-676. Vidimo se u Poliklinici Lege artis!
Lege artis
Poliklinika za kirurgiju i anesteziologiju
Vukovarska 1, 31000 Osijek
Tel: 031/325-676
Mail: info@lege-artis.hr
Web: www.lege-artis.hr